Prześlij zapytanie

Pozwól nam poznać problemy małych i średnich przedsiębiorców i uzyskaj darmową pomoc prawną!

Formularz zapytania

Czego dotyczy Twoje zapytanie?

ze zgodną na publikację w serwisie

Nazwa pliku:

Wielkość pliku:

wyłącznie do wglądu redakcji

Nazwa pliku:

Wielkość pliku:

W związku z art. 13 RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE), informujemy, że: 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Polska Przyszłości - Instytut Libertatis z siedzibą w Warszawie (ul. Mahatmy Gandhiego 8/72, 02-645), 2. Podanie danych przez Ciebie jest dobrowolne. 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach: a) w celu rejestracji Twojego zapytania w ramach projektu "The Voice of Business", b) kontaktu z Tobą przez podany przez Ciebie adres e-mail w celu wysłania do Ciebie odpowiedzi na zapytanie, informacje o projekcie oraz wydarzeniach z nim związanych 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub wniesienia przez Ciebie sprzeciwu lub do momentu, w którym ustalimy, że Twoje dane stały się nieaktualne. 5. Masz prawo do: a) dostępu do treści swoich danych, b) sprostowania danych, c) usunięcia danych, d) ograniczenia przetwarzania danych, e) przenoszenia danych, f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. 6. W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 7. Realizacja praw, o których mowa powyżej może odbywać się poprzez wskazanie swoich żądań przesłane przez formularz kontaktowy: http://libertatis.org.pl/kontakt/. 8. Przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli sądzisz, że Fundacja Instytut Libertatis przetwarza Twoje dane osobowe z naruszeniem przepisów RODO. Prosimy o zaznaczenie wybranego pola poprzez wstawienie znaku „X”. Zaznaczenie pola oznacza udzielenie zgody. Masz prawo do cofnięcia każdej z powyżej udzielonych zgód w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania oraz komunikacji, której dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ostatnie zapytania

Ekspres do kawy jako koszt

Planuję zakupić do firmy ekspres do kawy, do korzystania przez gości i pracowników. Czy taki ekspres będzie mógł stanowić koszt uzyskania przychodu?

Wady i zalety grupy spółek

Zastanawiam się nad zmianą ładu korporacyjnego w ramach struktury moich firm, które są ze sobą powiązane. Jakie korzyści i zagrożenia płyną z zarejestrowania grupy spółek według nowych przepisów ksh?

Grupa spółek

Na czym polega nowa regulacja dotycząca grup spółek?