Prześlij zapytanie

Pozwól nam poznać problemy małych i średnich przedsiębiorców i uzyskaj darmową pomoc prawną!

Formularz zapytania

Czego dotyczy Twoje zapytanie?

ze zgodną na publikację w serwisie

Nazwa pliku:

Wielkość pliku:

wyłącznie do wglądu redakcji

Nazwa pliku:

Wielkość pliku:

W związku z art. 13 RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE), informujemy, że: 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Polska Przyszłości - Instytut Libertatis z siedzibą w Warszawie (ul. Mahatmy Gandhiego 8/72, 02-645), 2. Podanie danych przez Ciebie jest dobrowolne. 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach: a) w celu rejestracji Twojego zapytania w ramach projektu "The Voice of Business", b) kontaktu z Tobą przez podany przez Ciebie adres e-mail w celu wysłania do Ciebie odpowiedzi na zapytanie, informacje o projekcie oraz wydarzeniach z nim związanych 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub wniesienia przez Ciebie sprzeciwu lub do momentu, w którym ustalimy, że Twoje dane stały się nieaktualne. 5. Masz prawo do: a) dostępu do treści swoich danych, b) sprostowania danych, c) usunięcia danych, d) ograniczenia przetwarzania danych, e) przenoszenia danych, f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. 6. W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 7. Realizacja praw, o których mowa powyżej może odbywać się poprzez wskazanie swoich żądań przesłane przez formularz kontaktowy: http://libertatis.org.pl/kontakt/. 8. Przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli sądzisz, że Fundacja Instytut Libertatis przetwarza Twoje dane osobowe z naruszeniem przepisów RODO. Prosimy o zaznaczenie wybranego pola poprzez wstawienie znaku „X”. Zaznaczenie pola oznacza udzielenie zgody. Masz prawo do cofnięcia każdej z powyżej udzielonych zgód w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania oraz komunikacji, której dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ostatnie zapytania

Wykreślenie działalności gospodarczej po latach

Sześć lat temu odwiesiłem zarejestrowaną przez siebie działalność gospodarcza. Jednakże nigdy tej działalności nie rozpocząłem, a od 4 lat mieszkam za granicą. Chciałbym wykreślić wpis o działalności gospodarczej. Czy w polu „Data trwałego zaprzestania działalności...

Samochód w leasingu po śmierci leasingobiorcy

Mąż prowadził działalność gospodarczą, w ramach której 2 lata temu wziął w leasing samochód. Zmarł 3 miesiące temu. Chciałabym zatrzymać samochód, ale bank, który jest leasingodawcą, zamierza samochód sprzedać na wolnym rynku.