Aktualności

Dialog Biznesu #2: Jerzy Wysocki – Business & Media Consulting

Dialog Biznesu #2: Jerzy Wysocki – Business & Media Consulting

Dialog Biznesu to format od Instytutu Libertatis w ramach projektu The Voice Of Business. W ramach programu wsłuchujemy się w głos przedsiębiorców. Pragniemy zrozumieć ich codzienną pracę, bariery, możliwości oraz wyzwania.

Naszym drugim gościem jest Jerzy Wysocki, weteran dziennikarstwa, z wykształcenia filozofa, wieloletniego działacza demokratycznej opozycji. Obecnie, głównym obszarem jego działalności jest PR i marketing, gdzie odnosi sukcesy jako założyciel i dyrektor firmy Business & Media Consulting. Człowiek wielu talentów i zainteresowań, który przez lata zdołał poznać świat relacji oraz wizerunku z każdej perspektywy.

Głęboko wierzymy, że przedsiębiorcy, szczególnie mali i średni, są kluczowym elementem, życia gospodarczego w naszym kraju. Dlatego też chcemy ich wspierać w ich codziennej pracy na poziomie konsultacji oraz wsparcia prawnego poprzez platformę thevoiceofbusiness.pl .

Zdajemy sobie sprawę, że wiele problemów tego sektora istnieje na poziomie systemowym i z tego powodu wraz z przedsiębiorcami i ekspertami w ramach projektu tworzymy kwartalne rekomendacje, prezentowane opinii publicznej na konferencjach medialnych.

Wszystkich przedsiębiorców zachęcamy do kontaktu oraz uczestniczenia w programie, dzięki któremu usprawnimy działanie środowiska biznesowego w Polsce!

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Pozostałe aktualności