Aktualności

Dialog Biznesu #3 – Grzegorz Młynarski – Six Seasons Distillery

Dialog Biznesu #3 – Grzegorz Młynarski – Six Seasons Distillery

Dialog Biznesu to format od Instytutu Libertatis w ramach projektu The Voice Of Business. W ramach programu wsłuchujemy się w głos przedsiębiorców. Pragniemy zrozumieć ich codzienną pracę, bariery, możliwości oraz wyzwania.

Naszym kolejnym gościem Dialogu Biznesu jest Grzegorz Młynarski, biznesmen, restaurator oraz wielki fan i producent muzyki. Całe życie marzył by prowadzić własną restauracje – celu swojego dopiął i to niejednokrotnie!

Aktualnie trzypiętrowa warszawska restauracja Six Seasons Distillery pomaga dalej spełniać pasję naszego przedsiębiorcy. Na jednym piętrze znajduje się wspomniana restauracja, na drugim studio nagraniowe, a na trzecim produkcja ginu!

Droga do sukcesu nie jest łatwa jednak z pewnością satysfakcjonująca. Właśnie o niej, lecz także o problemach, barierach i marzeniach przedsiębiorców usłyszycie w trzeciej odsłonie Dialogu Biznesu.

Głęboko wierzymy, że przedsiębiorcy, szczególnie mali i średni, są kluczowym elementem, życia gospodarczego w naszym kraju. Dlatego też chcemy ich wspierać w ich codziennej pracy na poziomie konsultacji oraz wsparcia prawnego poprzez platformę thevoiceofbusiness.pl .

Zdajemy sobie sprawę, że wiele problemów tego sektora istnieje na poziomie systemowym i z tego powodu wraz z przedsiębiorcami i ekspertami w ramach projektu tworzymy kwartalne rekomendacje, prezentowane opinii publicznej na konferencjach medialnych.

Wszystkich przedsiębiorców zachęcamy do kontaktu oraz uczestniczenia w programie, dzięki któremu usprawnimy działanie środowiska biznesowego w Polsce!

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Pozostałe aktualności

Relacja z prezentacji rekomendacji nt. Fundacji Rodzinnych

Zaprezentowana 12 grudnia rekomendacja Instytutu Libertatis w ramach projektu „The Voice of Bussines” dotyczyła nowych przepisów ważnych dla większości małych i średnich przedsiębiorców. Przedmiotem rekomendacji były tym razem Fundacje Rodzinne - uregulowane nową...