Aktualności

Dialog Biznesu #4 – Maciej Gawroński – Kancelaria Gawroński & Partners

Dialog Biznesu #4 – Maciej Gawroński – Kancelaria Gawroński & Partners

Dialog Biznesu to format od Instytutu Libertatis w ramach projektu The Voice Of Business. W ramach programu wsłuchujemy się w głos przedsiębiorców. Pragniemy zrozumieć ich codzienną pracę, bariery, możliwości oraz wyzwania.

Naszym kolejnym gościem Dialogu Biznesu jest mecenas Maciej Gawroński, radca prawny, założyciel Kancelarii Gawroński & Partners. Jak mówi nasz gość „to Kancelaria niezależna, doradzamy biznesowi, zajmujemy się sprawami dotyczącymi technologii, m.in. sztucznej inteligencji, sporów sektorów regulowanych takich jak bankowość, finanse, energetyka a także ochroną danych…”

„Całe życie się bałem, że nie będę w stanie zarobić na własne utrzymanie…”
„Jak to się stało, że prowadzę własną kancelarię?”
o apetycie na ryzyko, o sztuce delegowania, o frustracji, misji, ekscytacji… ale także o pisaniu pism, i o sporach totalnych –
o tych i innych tematach opowiada nasz gość w zaskakującej rozmowie z Magdaleną Zalewską.

Droga do sukcesu nie jest łatwa jednak z pewnością satysfakcjonująca. Zapraszamy do wysłuchania czwartej odsłony Dialogu Biznesu.

Głęboko wierzymy, że przedsiębiorcy, szczególnie mali i średni, są kluczowym elementem, życia gospodarczego w naszym kraju. Dlatego też chcemy ich wspierać w ich codziennej pracy na poziomie konsultacji oraz wsparcia prawnego poprzez platformę thevoiceofbusiness.pl .

Zdajemy sobie sprawę, że wiele problemów tego sektora istnieje na poziomie systemowym i z tego powodu wraz z przedsiębiorcami i ekspertami w ramach projektu tworzymy kwartalne rekomendacje, prezentowane opinii publicznej na konferencjach medialnych.

Wszystkich przedsiębiorców zachęcamy do kontaktu oraz uczestniczenia w programie, dzięki któremu usprawnimy działanie środowiska biznesowego w Polsce!

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Pozostałe aktualności

Relacja z prezentacji rekomendacji nt. Fundacji Rodzinnych

Zaprezentowana 12 grudnia rekomendacja Instytutu Libertatis w ramach projektu „The Voice of Bussines” dotyczyła nowych przepisów ważnych dla większości małych i średnich przedsiębiorców. Przedmiotem rekomendacji były tym razem Fundacje Rodzinne - uregulowane nową...