Aktualności

Dialog Biznesu #5 – Renata Krysiak-Rogowska – firma eFORUM

Dialog Biznesu #5 – Renata Krysiak-Rogowska – firma eFORUM

Dialog Biznesu to format od Instytutu Libertatis w ramach projektu The Voice Of Business. W ramach programu wsłuchujemy się w głos przedsiębiorców. Pragniemy zrozumieć ich codzienną pracę, bariery, możliwości oraz wyzwania.

Naszym kolejnym gościem Dialogu Biznesu jest pani Renata Krysiak-Rogowska, założycielka firmy szkoleniowej eFORUM.

Jak mówi nasz gość jest to „firma specjalizująca się szkoleniach twardych a nasi wykładowcy to praktycy. Nasze szkolenia cieszyły się dużym powodzeniem.”

O tym jak zacząć swój biznes, połączyć pracę zawodową z wychowywaniem dzieci, być kobietą w biznesie…
opowiada nasz gość w rozmowie z Magdaleną Zalewską.

Droga do założenia biznesu i odniesienia w nim sukcesu bywa bardzo różna a każdy musi znaleźć tę swoją. Zapraszamy do wysłuchania piątej odsłony Dialogu Biznesu.

Głęboko wierzymy, że przedsiębiorcy, szczególnie mali i średni, są kluczowym elementem, życia gospodarczego w naszym kraju. Dlatego też chcemy ich wspierać w ich codziennej pracy na poziomie konsultacji oraz wsparcia prawnego poprzez platformę thevoiceofbusiness.pl .

Zdajemy sobie sprawę, że wiele problemów tego sektora istnieje na poziomie systemowym i z tego powodu wraz z przedsiębiorcami i ekspertami w ramach projektu tworzymy kwartalne rekomendacje, prezentowane opinii publicznej na konferencjach medialnych.

Wszystkich przedsiębiorców zachęcamy do kontaktu oraz uczestniczenia w programie, dzięki któremu usprawnimy działanie środowiska biznesowego w Polsce!

Dziękujemy całemu zespołowi za realizację nagrania Wojciech KaftanowiczPaweł Górecki oraz prowadzącej Magdalena Zalewska, MBA 😍

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

https://youtu.be/R690i7BNWjg

Pozostałe aktualności

Relacja z prezentacji rekomendacji nt. Fundacji Rodzinnych

Zaprezentowana 12 grudnia rekomendacja Instytutu Libertatis w ramach projektu „The Voice of Bussines” dotyczyła nowych przepisów ważnych dla większości małych i średnich przedsiębiorców. Przedmiotem rekomendacji były tym razem Fundacje Rodzinne - uregulowane nową...